Největší výběr zahradní a lesní techniky v Libereckém kraji
725 311 900
KAMENNÁ PRODEJNA:

Liberec > mapa <
Potřebujete poradit?
Vše o nákupu a produktech
725 311 900
Technická podpora
482 322 800

STIHL

Jméno STIHL stálo za revolučními technologiemi a inovativními nápady už od doby založení společnosti. V průběhu více něž 85 let si značka STIHL stala pojmem v oblasti zahradní a lesní techniky. Je známa především pro kvalitu svých výrobků a služeb. Ve více než 160 zemích světa pomáhají produkty STIHL lidem v jejich práci. To z této značky dělá světového lídra ve výrobě řetězových pil.

Jako společnost je STIHL více než jen uskupení zaměstnanců, budov, továren a procesů. Jde zde především o tvorbu produktů poskytujících odpovídající služby zákazníkům. Společnost je více než cokoli jiného silnou a zodpovědnou komunitou lidí společně pracujících na dosažení tohoto cíle. Společnost A-PARTNER je autorizovaným prodejcem této značky v České republice.

Podívejte se na všechny produkty STIHL, které si můžete v našem e-shopu zakoupit.

Stihl

Oficiální stránky naleznete na www.stihl.cz.* abychom byli schopni garantovat kvalitní poradenství a profesionální servis značky, nezasíláme stroje Husqvarna a STIHL přepravními společnostmi a neplatí pro ně doprava nad 5 000 Kč zdarma.Tyto stroje vám rádi předáme na jedné z našich kamenných prodejen nebo prostřednictvím osobního dodání s předvedením u vás (traktory do 50 km a sekačky do 20km zdarma). Po odeslání objednávky se s vámi spojíme pro upřesnění dopravy.