Největší výběr zahradní a lesní techniky v Libereckém kraji
725 311 900
KAMENNÁ PRODEJNA:

Liberec > mapa <
Potřebujete poradit?
Vše o nákupu a produktech
725 311 900
Technická podpora
482 322 800

O nás

Jsme specializovaná firma zabývající se prodejem lesní a zahradní techniky. Patříme mezi největší prodejce v oboru a nabízíme největší výběr značkových výrobků v Libereckém kraji. Naši prodavači a opraváři se pravidelně školí a vzdělávají u našich dodavatelů a výrobců, aby Vám mohli poskytnout odbornou pomoc při nákupu a kvalitní servis.

Autorizovanému prodeji a servisu lesní a zahradní techniky  se věnujeme  více jak 32 let. Naše firma fungovala v Jablonci n. Nisou již od roku 1992 a během několikaletého působení si společnost vybudovala pevné postavení na trhu a získala oblibu jak mezi profesionály, tak mezi domácími uživateli a kutily, kterým jde především o kvalitu.

V roce 2010 jsme pro Vás otevřeli v Liberci novou ještě větší prodejnu, kde najdete největší výběr. Naše dosavadní zkušenosti nás dovedly k poznání, že optimálním řešením pro naše zákazníky je zaměření se pouze na kvalitní produkty renomovaných výrobců. Stroje a příslušenství, které nabízíme, vynikají kvalitou, výkonem, bezpečností a komfortem při užívání. Zde zůstáváme do teď.

Exkluzivní koncept prodejny “Shop in Shop“ se zastoupením značek více výrobců Vám umožní porovnat jednotlivé produkty a rozhodnout se pro takový, který Vám nejlépe vyhovuje. U nás můžete vybírat z těchto značek: Husqvarna, STIHL, STIGA, Dakr, Oregon, MTD, Cub Cadet.

Parkování zdarma pro naše zákazníky na vlastním parkovišti před prodejnou.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PŘI KOUPI

Hledáte odbornou pomoc, radu nebo si chcete před zakoupením výrobku nechat poradit od zkušených odborníků? Obraťte se na nás. Vždy se snažíme vyhovět tak, aby nový výrobek práci na zahradě usnadnil a nutnou údržbu či péči o okolí domu zkrátil na minimum.

Máte to k nám daleko nebo nemáte čas? Větší stroj Vám přivezeme. Autorizovaní prodejci výrobky na dobírku neposílají. Výrobky předáváme zprovozněné a seřízené. Můžete je osobně převzít u nás na prodejnách nebo Vám je za poplatek přiveze náš technik až domů. Na místě Vám výrobek předvedeme a zaškolíme v obsluze. 

Objednávat můžete přes internet, telefonicky nebo na prodejně. Samozřejmostí je u nás servis.