Největší výběr zahradní a lesní techniky v Libereckém kraji
725 311 900
KAMENNÁ PRODEJNA:

Liberec > mapa <

Robotické sekačky Husqvarna

08.01.2017

Dokonale posečený trávník teď můžete mít bez práce.

Udržování zdravého trávníku může představovat spoustu tvrdé práce. Robotická sekačka se umí postarat o kvalitu trávníku sama, bez vašeho dozoru a nepřetržitě.

Sekačka Husqvarna Automower® dokáže posekat trávník o ploše až 6 000 m2, a to za jakéhokoli počasí, v náročném terénu a na svazích o sklonu až 45 %. Při kontaktu s překážkou se sekačka sama zastaví a změní směr. Unikátní žací systém sekačky poseká každý lístek trávy přesně a pečlivě, a zajistí tak dokonalý vzhled vašeho trávníku, bez ohledu na podmínky.

I malý trávník potřebuje sekat často, aby vypadal dobře. Řada robotických sekaček Husqvarna Automower® zahrnuje robotické sekačky menší velikosti vhodné pro plochy do 1 800 m2.

Foto

Inteligentní funkce

Řídí sekačku při průjezdu úzkými pasážemi, nerovným terénem a ve svahu až do 45 %. Při nízkém stavu baterie ji vracejí nejkratší cestou do nabíjecí stanice.

Nabíjecí stanici můžete umístit prakticky kdekoli. Sekačka Husqvarna Automower® zjišťuje signály třemi způsoby – z nabíjecí stanice, naváděcích vodičů nebo ohraničujících vodičů. Tímto způsobem spolehlivě nalezne cestu, aniž by zanechávala nechtěné stopy na vašem trávníku.

Modely sekaček vybavené GPS představují inteligentní řešení, které usnadňuje instalaci, pomáhá při navigaci a plánování sečení. Díky GPS lze také lokalizovat sekačku v případě jejího odcizení.
Robotické modely od Husqvarna si můžete prohlédnout zde.

Potřebujete poradit?
Vše o nákupu a produktech
725 311 900
Technická podpora
482 322 800