Největší výběr zahradní a lesní techniky v Libereckém kraji
725 311 900
KAMENNÁ PRODEJNA:

Liberec > mapa <

Jarní akce od 1.4. do 30.6. 2024!

12.04.2024

Využijte akční ceny a vyberte si stroje STIHL, se kterými zvládnete všechny jarní práce snadno a bez řečí.  

Za výhodnou cenu seženete pily, tlakové čističe, vyžínače, křovinořezy i sekačky – a to jak v aku, elektrickém i benzínovém provedení. Připravte se na jaro se stroji STIHL.

VYŽÍNAČE & KŘOVINOŘEZY

  S našimi výkonnými stroji zkrotíte i tu nejdivočejší džungli. Díky promyšlené ergonomii s našimi křovinořezy zvládnete bez problému pracovat i několik hodin i v hustém porostu při údržbě krajiny, lesa i zahrady. Vybírat můžete z celé řady strojů, od lehkých akumulátorových vyžínačů až po ty nejsilnější profesionální stroje s pořádným výkonem.

  Image 1

ZAHRADNÍ SEKAČKY

  Každý má jinou představu o dokonalém trávníku. Pro někoho jde o odolný trávník na různé aktivity za domem, pro jiného dokonale zastřižený anglický trávník v předzahrádce. Tyto plochy však mají jedno společné: je třeba je pravidelně udržovat. Vyberte si sekačku, která dokonale vyhovuje potřebám vašim i vašeho trávníku. Elektrické sekačky jsou ideální pro plochy v blízkosti domu, s akumulátorovými získáte větší flexibilitu a ty benzínové sekačky zase bodují extra výkonem.

  Image 2

NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT

  Ať už se jedná o údržbu parků, krajiny nebo soukromé zahrady: profesionálové i hobby zahrádkáři ocení promyšlenou technologii a vysoký výkon našich nůžek na živý plot.V rozsáhlém sortimentu nůžek STIHL najdete ten pravý nástroj pro každé použití, bez ohledu na požadovaný výkon nebo řeznou délku. Nůžky přesvědčí při péči o živé ploty svou snadnou ovladatelností a vynikajícím výkonem: pro horizontální nebo vertikální střih i pro všechny ostatní úkoly.

  Image 3

Potřebujete poradit?
Vše o nákupu a produktech
725 311 900
Technická podpora
482 322 800