Největší výběr zahradní a lesní techniky v Libereckém kraji
725 311 900
KAMENNÁ PRODEJNA:

Liberec > mapa <

Jak vybrat rider

03.11.2014

Jízda je snadná a zábavná ať už je připojeno žací ústrojí, zametací kartáč, sběrací vozík Sweeper nebo další z mnoha příslušenství. 

Když pracujete s Riderem získáte perfektní výsledek rychleji a s menší námahou. S vpředu zavěšeným žacím ústrojím máte dokonalou kontrolu nad pracovní plochou, umožní vám také dosáhnout pod keře a dostat se blíže k plotům a zdím.

Jedinečná manévrovatelnost díky unikátnímu kloubovému řízení umožňuje velmi snadné ovládání Rideru.

Pracujete o mnoho efektivněji a docílíte vynikajících výsledků rychleji a s menší námahou. A navíc, široká nabídka příslušenství vám pomůže zvládnout i jiné práce na zahradě v průběhu celého roku.

S nebo bez AWD (náhon na čtyři kola) – rozhodnutí je ve vašich rukách. Podívejte se na naší nabídku riderů.

Co byste měli mít na paměti při nákupu Rideru Husqvarna:

  • Kloubové řízení společně s hydrostatickou převodovkou zajišťují hladký provoz, a proto mohou být práce provedeny s větší precizností.
  • S našimi žacími ústrojími Combi máte možnost výběru ze dvou technik sekání: zadní výhoz nebo BioClip® (mulčování). Vyšší, divoké a hrubé typy trav je lépe sekat s použitím zadního výhozu. Metoda BioClip® je vhodnější pro dobře udržované, častěji sekané trávníky. Drobné odstřižky trávy zůstávají na trávníku a působí zároveň jako hnojivo.
  • Pokud je vaše travnatá plocha kluzká nebo v některých částech svažitá či pokud uvažujete o používání rideru po celý rok, AWD (náhon na čtyři kola) bude velmi dobrou investicí.
  • Prohlédněte si nabídku příslušenství jako je sweeper, vozík pro sběr posečené trávy, listí a nečistot. Odmechovač, přovzdušňovač, rozmetadlo a přívěsný vozík pro úpravu trávníku a sněhovou radlici, sněhovou frézu nebo vpředu zavěšený rotační kartáč pro úklid vjezdů a cest v průběhu celého roku.
Potřebujete poradit?
Vše o nákupu a produktech
725 311 900
Technická podpora
482 322 800