Největší výběr zahradní a lesní techniky v Libereckém kraji
725 311 900
KAMENNÁ PRODEJNA:

Liberec > mapa <
Potřebujete poradit?
Vše o nákupu a produktech
725 311 900
Technická podpora
482 322 800

Husqvarna

Husqvarna Group je největším světovým výrobcem venkovních energetických produktů, včetně robotických sekaček na trávu, zahradních traktorů a motorových pil. Skupina je také evropský lídr v oblasti zavlažovacích produktů pro spotřebitele a jedním ze světových lídrů v zařízení pro řezání a diamantových nástrojů pro stavebnictví a zpracování kamene.

Produkty a řešení značky husqvarna jsou prodávány prostřednictvím dealerů a prodejců spotřebitelům i profesionálním uživatelům ve více než 100 zemích světa. Společnost A-PARTNER je autorizovaný dealer značky Husqvarna na Českém trhu.

Podívejte se na všechny produkty Husqvarna, které si můžete v našem e-shopu zakoupit.

Huqvarna


Oficiální stránky naleznete na www.husqvarna.cz


Husqvarna oslavila 325. narozeniny, přečtěte si nejvýznamnější údalosti v její historii zde nebo se podívejte na video níže.* abychom byli schopni garantovat kvalitní poradenství a profesionální servis značky, nezasíláme stroje Husqvarna a STIHL přepravními společnostmi a neplatí pro ně doprava nad 5 000 Kč zdarma.Tyto stroje vám rádi předáme na jedné z našich kamenných prodejen nebo prostřednictvím osobního dodání s předvedením u vás (traktory do 50 km a sekačky do 20km zdarma). Po odeslání objednávky se s vámi spojíme pro upřesnění dopravy.